DEM Parti Diyarbakır’da Eş Başkan Adaylarını Tanıttı

DEM Parti, Diyarbakır ve 17 ilde gerçekleştirdiği ön seçimlerle belirlediği belediye eş başkan adaylarını tanıttı. Diyarbakır'da düzenlenen etkinliğe DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ile Tuncer Bakırhan katıldı. Kadın belediye eş başkan adayları için düzenlenen tanıtım etkinliği sonrasında karma adaylar da tanıtıldı. Törene binlerce kişi katıldı.
 Tarih: 29-01-2024 20:33:55
DEM Parti Diyarbakır’da Eş Başkan Adaylarını Tanıttı

WELG | Belirlenen eş başkan adaylarının tam listesi şu şekilde:

Diyarbakır’da düzenlenen törene DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ile Tuncer Bakırhan katıldı.

Kadın belediye eşbaşkan adayları için yapılan tanıtım etkinliği sonrası karma adaylar tanıtıldı.

Etkinliğe belediye eşbaşkan adaylarının yanı sıra binlerce kişi katıldı.

Belirlenen eşbaşkan adaylarının tam listesi şöyle:

Adıyaman

Pınarbaşı Belediye Eşbaşkan Adayları Kamile Ocak,Hüseyin Uzun

Ağrı

Diyadin Belediye Eşbaşkan Adayı Adnan Doğan

Doğubayazıt Belediye Eşbaşkan Adayları Aygül Aşan, Kenan Alkan

Patnos Belediye Eşbaşkan Adayları Rojbin Kartal Manzak, Cabir Tozun

Tutak Belediye Eşbaşkan Adayı Mahmut Tataş

Taşlıçay Belediye Eşbaşkan Adayı Mehmet Ali Budak

Belediye Eşbaşkan Adayları Hazal Aras, Memet Akkuş

Batman

Beşiri Belediye Eşbaşkan Adayı Mehmet Akif Akın

Gercüş Belediye Eşbaşkan Adayı Yılmaz Suphi Aslan

Hasankeyf Belediye Eşbaşkan Adayı Mecit Tokdemir

Balpınar Belediye Eşbaşkan Adayı Osman Ekinci

İkıköprü Belediye Eşbaşkan Adayı İbrahim Karabulut

Kozluk Belediye Eşbaşkan Adayları Hülya Öztekin, Mehmet Reşit Haşimi

Belediye Eşbaşkan Adayları Gülüstan Sönük, Mehdi Öztüzün

Bingöl

Karlıova Belediye Eşbaşkan Adayları Zühre Eroğlu, Mehmet Genç

Belediye Eşbaşkan Adayı Aydın Bürçün

Bitlis

Ahlat Belediye Eşbaşkan Adayı Erkan Akbudak

Ovakışla Belediye Eşbaşkan Adayı Mehmet Afif Yıldızlı

Güroymak Belediye Eşbaşkan Adayı Mehmet Şirin Üncü

Hizan Belediye Eşbaşkan Adayları Hediye Çetin Kocaman, Kerem Uğur

Yolalan Belediye Eşbaşkan Adayları Esma Aydın, Hüseyin Öztürk

Tatvan Belediye Eşbaşkan Adayı Mümin Erol

Belediye Eşbaşkan Adayları Sümeyye Kızıltepe, Enver Barin

Diyarbakır

Bağlar Belediye Eşbaşkan Adayları Leyla Ayaz, Siraç Çelik

Bismil Belediye Eşbaşkan Adayları Mizgin Ekin, Güven Tanrıkulu

Çınar Belediye Eşbaşkan Adayları Semra Akyüz, Mahmut Ulus

Eğil Belediye Eşbaşkan Adayları Bahar Karakaş Uluğ, Mehmet Zülküf Polat

Ergani Belediye Eşbaşkan Adayları Birsen Azak Bayar, Şiyar Güldiken

Hani Belediye Eşbaşkan Adayları Besile Narin, Hamdullah Demir

Hazro Belediye Eşbaşkan Adayları Hasibe Yazdık, Erhan Güven

Kayapınar Belediye Eşbaşkan Adayları Berivan Gülşen Sincar, Cengiz Dündar

Kocaköy Belediye Eşbaşkan Adayı Mehmet Şık

Kulp Belediye Eşbaşkan Adayları Fatma Ay, Murat İpek

Lice Belediye Eşbaşkan Adayları Dilek Diyar Özer, Fırat Demir

Silvan Belediye Eşbaşkan Adayları Sevim Biçici, Kadri Esen

Sur Belediye Eşbaşkan Adayları Fatma Önkol, Adnan Örhan

Yenişehir Belediye Eşbaşkan Adayları Safiye Akdağ, Mehmet Ergün

Büyükşehir Belediye Eşbaşkan Adayları Serra Bucak, Doğan Hatun

Elazığ

Karakoçan Belediye Eşbaşkan Adayları Songül Düzgün, Cafer Oğur

Erzurum

Hınıs Belediye Eşbaşkan Adayları Meral İmre Alagöz, Gürsel Eren

Karaçoban Belediye Eşbaşkan Adayı Kazim Erhan

Karayazı Belediye Eşbaşkan Adayı Bahar Göksu

Tekman Belediye Eşbaşkan Adayı Abdurrahman Sever

Hakkari

Şemdinli Belediye Eşbaşkan Adayları Nazdar Öpengin, Naif Eroğuz

Yüksekova Belediye Eşbaşkan Adayları Şadiye Kırmızıgül, Şoreş Diri

Belediye Eşbaşkan Adayları Viyan Tekce, Mehmet Sıddık Akış

Iğdır

Tuzluca Belediye Eşbaşkan Adayı Kader Yiğitalp

Aralık Belediye Eşbaşkan Adayları Alya Akkuş, Sadık Zira

Halfeli Belediye Eşbaşkan Adayları Yıldız Tendik Parım, Yaşar Sarıtaş

Hoşhaber Belediye Eşbaşkan Adayı Ömer Çelik

Belediye Eşbaşkan Adayları Nejla Kum, Mehmet Nuri Güneş

Kars

Digor Belediye Eşbaşkan Adayları Ülker Özadikti, Adem Oyman

Belediye Eşbaşkan Adayları Arzu Savaş Derman, Kenan Karahancı

Mardin

Artuklu Belediye Eşbaşkan Adayları Hayriye Filiz Yücesoy, Mehmet Ali Amak

Dargeçit Belediye Eşbaşkan Adayları Asya Gezer, Ramazan Akın

Derik Belediye Eşbaşkan Adayı Songül Özbahçeci

Kızıltepe Belediye Eşbaşkan Adayları Hamdiye Bilek Turgay, Zeyni İpek

Mazıdağı Belediye Eşbaşkan Adayı Kudret Uçuk, Uygar Gultekin

Nusaybin Belediye Eşbaşkan Adayları Gülbin Şahin Dağhan, Selahattin Ay

Savur Belediye Eşbaşkan Adayları Hatice Öncü, Selahattin Önder

Yeşilli Belediye Eşbaşkan Adayı Songül Tunç

Büyükşehir Belediye Eşbaşkan Adayları Devrim Demir, Ahmet Türk

Mersin

Akdeniz Belediye Eşbaşkan Adayları Nuriye Arslan, Hoşyar Sarıyıldız

Muş

Bulanık Belediye Eşbaşkan Adayları Aryan Doğan, Arafat Kardağı

Malazgirt Belediye Eşbaşkan Adayları Gülistan Özel, Ahmet Kenan Türker

Varto Belediye Eşbaşkan Adayları Gülbahar Kaya, Giyasettin Aydemir

Belediye Eşbaşkan Adayı Sırrı Söylemez

Siirt

Baykan Belediye Eşbaşkan Adayları Sümeyye Karasu, Şefik Günel

Veyselkarani Belediye Eşbaşkan Adayları Berfin Evren, Enes Cengiz

Eruh Belediye Eşbaşkan Adayları Evin Ertan, Hüseyin Oktayı

Kurtalan Belediye Eşbaşkan Adayları Sadiye Aktin, Ali Rıza Bingöl

Atabağı Belediye Eşbaşkanları Medya Atak, Nedim Yüksekbağ

Kayabağlar Belediye Eşbaşkan Adayı Abdulhakim Sevgili

Belediye Eşbaşkan Adayları Safiye Alagaş, Mehmet Kaysi

Şırnak

Cizre Belediye Eşbaşkan Adayları Güler Tunç, Abdurrahim Durmuş

Sırtköy Belediye Eşbaşkan Adayları Halime İlçin, Fahrettin Akman

Uludere Belediye Eşbaşkan Adayları Feride Ender,Ali Ürek

İdil Belediye Eşbaşkan Adayı Doğan Adıbelli

Kumçatı Belediye Eşbaşkan Adayı Asker Gündüz

Silopi Belediye Eşbaşkan Adayları Jiyan Ormanlı, Renas Nadir Onuk

Balveren Belediye Eşbaşkan Adayları Gülsüm Atak, Ferit Artuç

Belediye Eşbaşkan Adayı Turan Saltan

Van

Başkale Belediye Eşbaşkan Adayları Şengül Polat, Feyzi Caner

Çaldıran Belediye Eşbaşkan Adayı Fettah Hasçelik

Çatak Belediye Eşbaşkan Adayı Reşat Eraslan

Edremit Belediye Eşbaşkan Adayları Rabia Başak Koç, Cemil Komi

Erciş Belediye Eşbaşkan Adayları Güler Temel, Baran Bilici

Gevaş Belediye Eşbaşkan Adayı Kübra Akti

Gürpınar Belediye Eşbaşkan Adayı Mehmet Tahir Ertaş

İpekyolu Belediye Eşbaşkan Adayları Canan Uzunay, Cevdet Altındağ

Muradiye Belediye Eşbaşkan Adayı Barış Yılmaz

Özalp Belediye Eşbaşkan Adayı Ecevit Ceylanci

Saray Belediye Eşbaşkan Adayı Davut Acar

Tuşba Belediye Eşbaşkan Adayları Hanım Akkoş, Ümit Keser

Büyükşehir Belediye Eşbaşkan Adayları Neslihan Şedal, Abdullah Zeydan

@welgmedya.com

 

  Bu haber 814 defa okunmuştur.   Editör: welg medya   Kaynak: welgmedya haber
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM Haberleri
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 26 22 1 3 55 14 69 +41
2 Fenerbahçe 26 21 1 4 68 21 67 +47
3 Trabzonspor 26 13 9 4 42 33 43 +9
4 Beşiktaş 26 13 9 4 37 31 43 +6
5 Kasımpaşa 26 11 9 6 47 48 39 -1
6 Çaykur Rizespor 26 10 10 6 28 37 36 -9
7 Antalyaspor 26 8 7 11 31 29 35 +2
8 Sivasspor 26 8 8 10 30 36 34 -6
9 Başakşehir FK 26 9 11 6 33 33 33 0
10 Adana Demirspor 26 7 8 11 39 35 32 +4
11 Kayserispor 26 9 9 8 32 36 32 -4
12 Samsunspor 26 8 12 6 30 36 30 -6
13 MKE Ankaragücü 26 6 9 11 30 32 29 -2
14 Hatayspor 26 6 9 11 32 35 29 -3
15 Alanyaspor 26 6 9 11 31 39 29 -8
16 Fatih Karagümrük 26 7 12 7 31 30 28 +1
17 Gaziantep FK 26 7 12 7 31 38 28 -7
18 Pendikspor 26 6 12 8 31 51 26 -20
19 Konyaspor 26 5 11 10 24 39 25 -15
20 İstanbulspor 26 3 17 6 20 49 12 -29
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 23 18 4 1 57 18 55 +39
2 Göztepe 23 14 5 4 39 15 46 +24
3 Kocaelispor 23 13 6 4 36 25 43 +11
4 Bodrumspor 23 12 5 6 33 15 42 +18
5 Sakaryaspor 23 11 5 7 35 25 40 +10
6 Bandırmaspor 23 10 7 6 31 20 36 +11
7 Boluspor 23 10 7 6 22 24 36 -2
8 Çorum FK 23 10 8 5 37 24 35 +13
9 Gençlerbirliği 23 8 7 8 23 24 32 -1
10 Erzurumspor FK 23 8 6 9 23 20 30 +3
11 Keçiörengücü 23 8 10 5 21 28 29 -7
12 Manisa FK 23 6 8 9 26 24 27 +2
13 Ümraniyespor 23 7 10 6 25 32 27 -7
14 Adanaspor 23 7 14 2 20 35 23 -15
15 Şanlıurfaspor 23 5 11 7 16 28 22 -12
16 Tuzlaspor 23 6 13 4 23 40 22 -17
17 Altay 23 4 16 3 11 47 12 -36
18 Giresunspor 23 2 17 4 11 45 7 -34
Takım O G M B A Y P AV
1 Esenler Erokspor 24 18 4 2 57 21 56 +36
2 Van Spor FK 25 16 4 5 40 26 53 +14
3 1461 Trabzon FK 24 14 4 6 47 22 48 +25
4 Bucaspor 1928 25 13 3 9 34 15 48 +19
5 Yeni Mersin İdman Yurdu 25 13 4 8 37 18 47 +19
6 Ankaraspor 25 12 4 9 35 22 45 +13
7 Diyarbekir Spor 25 11 8 6 29 22 39 +7
8 Ankara Demirspor 24 11 10 3 31 29 36 +2
9 Karacabey Belediye Spor 25 8 8 9 22 21 33 +1
10 Nazilli Belediyespor 25 9 10 6 30 39 30 -9
11 Hes İlaç Afyonspor 24 7 9 8 16 24 29 -8
12 Kırklarelispor 25 7 10 8 20 30 29 -10
13 Beyoğlu Yeniçarşıspor 24 8 12 4 24 28 28 -4
14 Serik Belediyespor 25 6 11 8 19 27 26 -8
15 Altınordu 24 5 11 8 26 27 23 -1
16 Kırşehir Futbol SK 25 4 15 6 24 48 18 -24
17 Zonguldak Kömürspor 24 4 13 7 22 43 16 -21
18 Adıyaman FK 25 3 17 5 17 40 14 -23
19 Bursaspor 25 3 15 7 15 43 13 -28
Takım O G M B A Y P AV
1 Kepezspor FAŞ 18 13 1 4 34 8 43 +26
2 Aliağa Futbol A.Ş. 19 12 0 7 33 10 43 +23
3 52 Orduspor FK 19 10 4 5 25 15 35 +10
4 Ayvalıkgücü Belediyespor 19 9 5 5 20 15 32 +5
5 İnegöl Kafkas GK 19 8 5 6 21 17 30 +4
6 K.Çekmece Sinopspor 19 8 6 5 28 18 29 +10
7 Edirnespor 18 8 6 4 28 16 28 +12
8 Artvin Hopaspor 18 7 6 5 24 16 26 +8
9 Mardin 1969 Spor 19 7 9 3 21 21 24 0
10 Karabük İdmanyurdu Spor 19 7 9 3 15 27 24 -12
11 Talasgücü Belediyespor 19 7 11 1 23 31 22 -8
12 Kırıkkalegücü FK 18 5 9 4 11 22 19 -11
13 Gümüşhanespor 19 2 9 8 11 29 14 -18
14 Malatya Arguvanspor 18 2 13 3 8 27 9 -19
15 Tarsus İdman Yurdu 19 2 14 3 12 42 9 -30
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/02/2024 Samsunspor vs Çaykur Rizespor
 24/02/2024 Kayserispor vs MKE Ankaragücü
 24/02/2024 Gaziantep FK vs Başakşehir FK
 24/02/2024 Fenerbahçe vs Kasımpaşa
 24/02/2024 Konyaspor vs Hatayspor
 25/02/2024 Sivasspor vs Pendikspor
 25/02/2024 Fatih Karagümrük vs Alanyaspor
 25/02/2024 Trabzonspor vs Adana Demirspor
 25/02/2024 İstanbulspor vs Beşiktaş
 26/02/2024 Galatasaray vs Antalyaspor
 26/02/2024 Galatasaray - Antalyaspor Galatasaray ligdeki son 14 maçında hiç kaybetmedi  Galatasaray yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/02/2024 Altay vs Giresunspor
 24/02/2024 Bandırmaspor vs Ümraniyespor
 24/02/2024 Çorum FK vs Bodrum FK
 24/02/2024 Adanaspor vs Göztepe
 25/02/2024 Boluspor vs Erzurumspor FK
 25/02/2024 Keçiörengücü vs Kocaelispor
 25/02/2024 Manisa FK vs Gençlerbirliği
 25/02/2024 Eyüpspor vs Sakaryaspor
 26/02/2024 Şanlıurfaspor vs Tuzlaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 24/02/2024 Bucaspor 1928 vs Ankara Demirspor
 25/02/2024 Adıyaman FK vs Beyoğlu Yeniçarşıspor
 25/02/2024 Esenler Erokspor vs Van Spor FK
 25/02/2024 Hes İlaç Afyonspor vs Diyarbekir Spor
 25/02/2024 Kırklarelispor vs Ankaraspor
 25/02/2024 Kırşehir Futbol SK vs Nazilli Belediyespor
 25/02/2024 Serik Belediyespor vs Altınordu
 25/02/2024 Zonguldak Kömürspor vs Karacabey Belediye Spor
 25/02/2024 1461 Trabzon FK vs Yeni Mersin İdman Yurdu
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 24/02/2024 Kepezspor FAŞ vs Karabük İdmanyurdu Spor
 25/02/2024 Aliağa Futbol A.Ş. vs 52 Orduspor FK
 25/02/2024 Ayvalıkgücü Belediyespor vs Artvin Hopaspor
 25/02/2024 Edirnespor vs İnegöl Kafkas GK
 25/02/2024 Gümüşhanespor vs K.Çekmece Sinopspor
 25/02/2024 Kırıkkalegücü FK vs Talasgücü Belediyespor
 25/02/2024 Mardin 1969 Spor vs Malatya Arguvanspor
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI