Ali Yeşildağ, Tayyip Erdoğan’ın Antalya Havalimanı ihalesinde 1 milyar dolar cebe indirdiğini iddia etti (VİDEO)

Erdoğan’ın birinci halkasından olan Yeşildağ ailesinin kilit ismi Ali Yeşildağ’ın ifşaat serisini bu akşam itibariyle paylaşmaya başladı.
 Tarih: 06-05-2023 11:26:45   Güncelleme: 06-05-2023 11:36:45
Ali Yeşildağ, Tayyip Erdoğan’ın Antalya Havalimanı ihalesinde 1 milyar dolar cebe indirdiğini iddia etti (VİDEO)

WELG | Sedat Peker ya da Muhammed Yakut videolarından farklı olarak Ali Yeşildağ doğrudan Tayyip Erdoğan’ın içinde olduğu vurgunlar, çökmeler ve suçlarla ilgili bizzat kendisinin de dahil olduğu olayları anlatı.

Ali Yeşildağ, Tayyip Erdoğan’ın tek seferde 1 milyar dolar vurgun yaptığı Antalya Havalimanı İşletmesi ihalesini anlatıyor.

Çelebi Holding’e nasıl kumpas kuruldu? 5 Milyar Dolar teklif vermeye hazır Çelebi Holding’e Erdoğan has adamı Mücahid Arslan ve Ali Yeşildağ’la birlikte nasıl kumpas kurdu? Devlet 5 milyar dolar gelirden olurken, ihale 3 Milyar Dolara Erdoğan’in milyarder yaptığı İbrahim Çeçen’e nasıl verildi? Aradaki farktan 1 milyar doları Erdoğan nasıl cebine indirdi? Halk 2 milyar doları nasıl kaybetti?

Birinci ağızdan şahitleriyle kanınızı donduracak vurgun tüm kumpas detaylarıyla Ali Yeşildağ’ın kendi ağzından anlatılıyor.

Ali Yeşildağ, Erdoğan’ın kasası olarak bilinen Hasan Yeşildağ’ın kardeşi. Hasan Yeşildağ, Erdoğan cezaevine girdiğinde küçük bir suç işleyerek cezaevine girip Erdoğan’ın korumalığını yapan isim. Hasan Yeşildağ ayrıca gazeteci Abdi İpekçi suikastini Mehmet Ali Ağca ile birlikte yapan kişiydi. Sedat Peker de Hasan Yeşildağ’ın bir dizi suçunu ifşa etmiş ve “Deyyus-u Ekber” diyerek Yeşildağ’ın Erdoğan için ne kadar önemli bir kişi olduğunu anlatmıştı.

Ali Yeşildağ videoda şu ifşalarda bulundu:

 

‘‘Ben Ali Yeşildağ, Hasan ve Zeki Yeşildağ’ın öz kardeşiyim. Ailenin en küçüğüyüm bana yapılan haksızlıkları anlatmak için bir dizi video çektim. Öncelikle ben bu videolarda Sayın Cumhurbaşkanımıza hitaben değil aile büyüğümüz olan Tayyip ağabeye hitaben konuşacağım.

TAYYİP AĞABEYLE BİRLİKTE ADAMIN 50 MİLYON DOLARLIK ARSASINA ÇÖKTÜK

Bu videolarda Tayyip abiyle yaptıklarımızı, Tayyip abiyle yaşadıklarımızı, Hasan Yeşildağ ile Zeki Yeşildağ ile 3’te 1 ortağız. Bu ortaklıklarımız hangi tarihte nerede başlamıştır, bir bakanla yüzde 50 ortaklık yaptım, onu anlatacağım. Tayyip ağabeyle 50 milyon dolarlık bir tahsilat yaptık. Hatta tahsilat değil resmen adamın arsasına çöktük. Sizi fazla meraklandırmayayım. İlk olayda başlayayım.

Antalya Havaalanı ihalesi; sene 2007-2008. Arkadaşım Enis, benim sosyal hayattan arkadaşım. Enis de o zamanlar bekar ben de, geceleri dışarı çıkıp eğleniyoruz, yemek falan yiyoruz. Enis bir gün beni aradı, ‘Aliciğim benim bir ofise gelir misin görüşelim’ dedi. ‘Olur gelirim’ dedim gittim. Enis, Çelebi Holding’in danışmanı. Çelebi Holding havaalanı işi yapıyor, havaalanı yer hizmetleri yapıyor. Türkiye’de bu işin en eskilerinden uluslararası alanlar işletiyor. Enis, bana ‘‘Biz dedi Antalya Havalimanı’nı işletiyoruz, havaalanı 15 yıllığına yeniden ihaleye çıkacak, fakat iktidar değişti, bu iktidarla bir bağlantımız yok, bize ihalenin alınmasında danışmanlık yapar mısınız?. Bunun karşılığında sana biz 30 milyon dolar vereceğiz.’’ dedi. 30 milyon dolar size ilk etapta çok gibi gelebilir ama havaalanı ihalesi için küçük bir rakam.

Enis’e ‘olur, ne yapmamız lazım’ diye sordum. O da ‘şu an havaalanı biz işletiyoruz ama bizi dışlıyorlar gibi geldi bir kanal da bulamadık sen bu konuyu Tayyip ağabeye bir ulaştır. Oradan bu olayı çözersen ihaleyi biz alırsak 30 milyon dolar veririz.’ dedi. Ben ‘olur’ diye söyleyince, ‘yarın seni holdingin sahibi Canan Çelebi ile konuşturacağım, Ak Merkez’de bulunan holding binasına gel’ dedi ben de gittim. Canan hanım, ben ve Enis’in eşi konuştuk. Enis’in eşi Canan hanımın okul arkadaşı aynı zamanda holdingde üst düzey yönetici. Aynı konuları, havalimanı ihalesi konularını ben, Canan hanım, Enis ve Enis’in eşi konuştuk. Ben ‘tamam dedim, yardımcı olurum, elimden geleni yaparım’ diye söyledim.

MÜCAHİT ARSLAN, TAYYİP AĞABEY ADINA BÜYÜK İHALELERİ YÖNETEN KİŞİ

Oradan ayrıldım, sonra konuyu araştırdım. Konuyu tabi ki Mücahit Arslan takip ediyor. Mücahit Aslan kim biliyor musun? Mücahit Arslan ilk dönemde Tayyip ağabeyinin adına büyük ihaleleri takip eden, büyük ihaleleri yöneten kişi. Aynı zamanda AK Parti’de o kadar güçlü ki, bazı bakanlar onu görünce önünü ilikler. Kendisiyle tanışıyoruz, Mücahit’i aradım, ‘görüşmemiz lazım’ dedim. O da ‘Ankara’dayım ağabey atla gel’ dedi, O arada da AK Parti Genel Merkezi binasının da inşaatı bitmek üzere, son rötuşları atıyorlar. Mücahit’le genel merkezin önündeki bir konteynerda görüştük.

Mücahit’e durumu izah ettim. ‘Böyle böyle bir durum var, beni de bunlar danışmalık üzere sevk ettiler, 30 milyon dolar para alacağım’ dedim.

Mücahit ‘o iyi para’ dedi. Sonra Mücahit bana bu işle alakalı kiminle görüştüğümü sordu. Ben de Canan Çelebi ile görüştüğümü söyledim.

ÇELEBEİ HOLDİNG’İN HAVAALANI İHALESİNE NE KADAR TEKLİF VERECEĞİNİ ÖĞRENMEMİ İSTEDİ

Abi şöyle yapalım o zaman ben sana açık konuşacağım, ‘bu iş yukarının işi’ dedi. Yukarı kelimesi Tayyip ağabey demektir. Mücahit, ‘Bu ihaleyi biz alacağız, şöyle yapalım, sen bize içerden bilgileri getir, bu ihaleyi beraber organize edelim, bu ihale bizim için çok önemli, senin 30 milyon doların bizde’ dedi. Ben de ‘Enis benim çok eski arkadaşım, ayıp olur’ diye söyleyince ‘Abi onlar bu ihaleyi alamayacaklar, sen 30 milyon dolarına bak gerisini boş ver’ dedi. Ben de kabul ettim ama hemen öyle kızmayın, küfür falan etmeyin, sonuna kadar dinleyin, bekleyin. Mücahit bana Çelebi Holding’in ne kadarlık teklif vereceğini öğrenmemi istedi.

Atladım geldim İstanbul’a Enis’in ofisine. O zaman Enis’in ofisi Harbiye’de Hilton Otel’in karşısında ana cadde üzerinde. Ben teklifi öğrendim. 4 milyar dolar 5’e kadar çıkacaklar. Hemen Mücahit’i aradım. Konuyu bildiği için ‘Ağabey atla gel’ dedi. Ankara’da buluştuk tekrar. Çelebi Holding’in 4 milyar dolar teklif vereceğini, 5 milyar dolara kadar çıkacağını söyleyince Mücahit ‘yapma ya’ dedi.

ÇELEBİ HOLDİNG’İN YABANCI PARTNERİNİ (ORTAĞI) ÖĞRENMEMİ İSTEDİ

Bana ‘bunu öğrendiğin iyi oldu ağabey, sen şimdi şöyle yap; bize Çelebi Holding’in yabancı partnerini (ortağını) öğren’ dedi.

Şimdi ihalede şöyle bir şart var; ihale şartnamesinde, Antalya Havalimanı’nı ihalesini alabilmek için uluslararası bir partner bulup ihaleye girmen lazım. Tek başına girip ihaleyi alamıyorsun.

İHALEYE GİRECEK YABANCI ŞİRKETLERE DEVLET ADINA GİDİP İHALEYE GİRMEYİN TELKİNİNDE BULUNUYORLAR

Ben yine Enis’ gittim, yemek falan yiyoruz, eşi geliyor. Ofiste görüşüyoruz ihaleyi nasıl olacak, ne bitecek diye. Daha sonra çok önemli bir şey öğrendim. Çelebi Holding bazı yabancı partnerlerle görüşüyor ama bu görüşmeler feyk. Çelebi Holding asıl yabancı partnerini gizliyor. Çünkü bunlar Çelebi Holding’in bulduğu partnere gidiyorlar ‘biz devlet adına geliyoruz, bunlar bu ihaleyi alamayacak, boşuna zaman ve para tüketmeyin’ diyorlar. Tabi adamlarda uluslararası şirketler, dünyanın her yerinde para kazanacak şirketler, riske girmiyor vazgeçiyorlar. Ben bu bilgiyi öğrenince, yani feyk görüşme yaptıklarını öğrenince Mücahit’i aradım ve söyledim. Mücahit şaşırdı ‘Abi ne yap et asıl firmayı öğren, bu iş benim için çok önemli’ dedi.

Neden önemli? Mücahit bu tip ihale takibi işleri yaptığı için Tayyip ağabey adına, eğer bir iki işte mantarlarsa, adam mı yok, Tayyip ağabey onu o işten alır başkasını koyar.

Ben gittim, uğraştım ama öğrenemedim, hep geçiştirdiler yabancı firmayı öğrenemedim. Mücahit aradı, Ankara’ya çağırdı. ‘Ne yaptın’ diye sordu, Mücahit ne yaptıysam öğrenemedim’ diye söyledim. Mücahit ‘yapma ya, bu ihale bizim çok önemli, ne yapacağız’ diye sordu. Ben de dedim ki, ‘şöyle yapalım, ne diye kafayı takıyorsunuz, ihale dosyalarından evrak alalım, eleyelim’ dedim. Mücahit, ‘Olur mu abi ya otopark ihalesi mi bu. Milyar dolarlık ihale bu iş. Sen git ne yapıp bu işi öğren’ dedi.

O ZAMANLAR TÜRKİYE’DE HUKUK İŞLİYOR, SAVCILAR ÇALIŞIYOR, POLİS KOLLUK GÖREVİNİ YERİNE GETİRİYOR

Aradan belli bir zaman geçti, Mücahit ile tekrar telefonlaştık. Tekrar sordu ben de öğrenemediğimi söyledim. Bana ‘Çare yok senin formülü yapacağız, ben Tayyip ağabeyle görüştüm, onay verdi. Çelebi’nin ihale dosyasından evrak alacağız ama kıyamet kopacak medyada’ dedi. Tabi o zamanlar şöyle, Türkiye’de hukuk işliyor, savcılar çalışıyor, polis kolluk görevini yerine getiriyor, muhalif basın var, her istediklerini yapamıyorlar, biraz tedirginler yani.

DEVLETİN 5 MİLYAR DOLAR ALABİLECEĞİ İHALE 3 MİLYAR DOLARA ERDOĞAN’A YAKIN İBRAHİM ÇEÇEN’E VERİLDİ

İhale yavaş yavaş yaklaştı. Çelebi’ye hallediyoruz diyerek oyalıyorum. İhale oldu. Çelebi Holding dosyada evrak eksikliğinden elendi. İmkansız bir şey. Çünkü bu tip büyük ihalelerde ülke menfaati vardır. Şayet dosyada bir eksiklik varsa ihale komisyonu, ilgili bakan, çağırır uyarır eksik tamamlanır. Üç firma giriyordu zaten TAV, Çeçen holding (IC Yatırım Holding) Almanlar’la beraber, bir de Çelebi holding. Çelebi Holding elendi geriye kaldı 2 firma.

ARADAKİ 1 MİLYAR DOLARI TAYYİP AĞABEY CEBE İNDİRDİ

İhale açıklandı. İbrahim Çeçen (IC Yatırım Holding) Antalya Havalimanı işletmesini 15 yıl işletmek üçere 3 milyar dolara aldı. Tayyip abi televizyonlara çıktı, şovunu yaptı. Dedi ki ‘Nerden nereye, 3 milyar dolar. Satmadık haaa 15 yıl sonra yine devletin, kiraladık’ dedi.

Aradaki 1 milyar doları Tayyip Ağabey indirdi. Kimsenin bundan haberi yok. Ben de 30 milyon dolar gelecek bekliyorum sevinçliyim.

Sonra Mücahit beni aradı, ‘Bu iş medyaya düştü, şöyle yapacağız. Biz savcılık tarafından dosyaya el koyduracağız, sen bunlara bir avukat gönder. Ama Ankara avukatı göndermen lazım’ dedi. ‘Olur’ dedim.

Ankara avukatlarından arkadaşım Kemal Şahin’in bürosuna gittim. Dedim ki ‘ben seni İstanbul’a çağıracağım, Canan Çelebi ile görüşeceksin’ dedim.

Bu arada Çelebi alacağından o kadar emin ki, Antalya’da Club29’da kutlama partisi hazırlamışlar. Enis’e avukat Kemal Şahin’in müdahale etmesi durumunda ihaleyi durdurabileceğimizi söyledim. Düşünsenize eksik evrakla elenme olacak iş mi?

Enis beni gün içinde aradı, Kemal’i İstanbul’a çağırmamı söyledi. Enis’in evinde Kuruçeşme’de yalı dairesinde toplantı yaptık. Ben, Enis, Kemal Şahin. Kemal işi halledebileceğini söyledi.
Enis, Kemal’e kendisini yarın Canan Çelebi’ye götüreceğini, bu yanlışlığın muhakkak düzeltilmesi gerektiğini söyledi.

ATI ALAN ÜSKÜDAR’I GEÇTİ

Ertesi gün Ak Merkez iş kulede Çelebi Holding’in binasında Kemal Şahin’le görüştüler anlaştılar. Ama daha sonra Çelebi Holding tarafı Kemal Şahin’den vazgeçti. Çünkü genç 35 yaşlarında. Çelebi Holding’in hukukçuları var, profesörler vs. Onlarla devam ettiler.
Aradan 6 ay geçti. Bu arada İbrahim Çeçen’in firması işletmeyi devraldı, çalışıyor. Savcılık konuyu araştırdıklarını, enine boyuna incele yaptıklarını, ihalede her şeyin normal olduğunu söyledi. Yani Tayyip ağabeyin deyimiyle; atı alan Üsküdar’ı geçti.

30 MİLYON DOLARI DA MÜCAHİT İNDİRDİ

Ben de 30 milyon dolarımı bekliyorum. Mücahit, benim paramın Tayyip ağabeyden geleceğini söylüyor. Bu ay gelecek, diğer ay gelecek derken aylar geçti benim 30 milyon dolar gelmedi. Eminim ki şöyle oldu; çünkü bu AK Parti’nin bu tip olaylarında hep böyle olur. Benim 30 milyon doları Mücahit indirdi. Ben şimdi Tayyip ağabeye ne diyeceğim ‘versene kardeşim benim paramı’ diyecek halim yok. Öyle bir şansım yok. Benim 30 milyon dolar uçtu. Çok önemli değil. Bir gün alırız. Benim mantığım şu; benim yeter ki borcum olmasın alacağım olsun. Şartlar oluşur bir gün bir şekilde alırım.

TAYYİP AĞABEYİN EN BÜYÜK ÖZELLLİĞİ SİZİN PARANIZI ÇALAR SONRA DA SİZE KENDİNİ ALKIŞLATIR

Bu videoda anlatmak istediğim şu; Tayyib ağabeyin en büyük özelliği şudur; sizin paranızı çalar sonra size kendini alkışlatır. Havalimanından 1 milyar dolar indiriyor, sonra televizyonda, ‘görüyor musunuz 3 milyar dolar nereden nereyeee, Satmadık ha’ diyor. Eee cebe indirdiğin 1 milyar dolar ne olacak? Bunu kimse bilmiyor ki.

YANINIZDA LEĞEN, KOVA BULUNDURUN MİDENİZ BULANACAK

Şimdilik hoşça kal diyorum bu videoma şaşırmış olabilirsiniz diğer videolarıma daha çok şaşıracaksınız. Diğer videolarımda daha çok şaşıracaksınız. Hatta size şöyle bir tavsiyem var; yanınıza leğen, kova, poşet bulundurun. Size öyle şeyler anlatacağım ki kusacaksınız, mideniz bulanacak. Bunları neden anlattığımı da anlatacağım, merak etmeyin.”

@welgbedya.com

  Bu haber 3249 defa okunmuştur.   Editör: welg medya   Kaynak: welg medya haber
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM Haberleri
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 27 23 1 3 57 15 72 +42
2 Fenerbahçe 27 22 1 4 70 22 70 +48
3 Trabzonspor 27 14 9 4 43 33 46 +10
4 Beşiktaş 27 14 9 4 39 31 46 +8
5 Kasımpaşa 27 11 10 6 48 50 39 -2
6 Sivasspor 27 9 8 10 34 37 37 -3
7 Başakşehir FK 27 10 11 6 35 33 36 +2
8 Çaykur Rizespor 27 10 11 6 28 40 36 -12
9 Antalyaspor 27 8 8 11 32 31 35 +1
10 Kayserispor 27 10 9 8 35 38 35 -3
11 Samsunspor 27 9 12 6 33 36 33 -3
12 Adana Demirspor 27 7 9 11 39 36 32 +3
13 Alanyaspor 27 6 9 12 32 40 30 -8
14 Fatih Karagümrük 27 7 12 8 32 31 29 +1
15 MKE Ankaragücü 27 6 10 11 32 35 29 -3
16 Hatayspor 27 6 10 11 32 37 29 -5
17 Gaziantep FK 27 7 13 7 31 40 28 -9
18 Konyaspor 27 6 11 10 26 39 28 -13
19 Pendikspor 27 6 13 8 32 55 26 -23
20 İstanbulspor 27 3 18 6 20 51 12 -31
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 24 19 4 1 60 20 58 +40
2 Göztepe 24 15 5 4 42 15 49 +27
3 Kocaelispor 24 13 6 5 38 27 44 +11
4 Bodrumspor 24 12 6 6 34 17 42 +17
5 Sakaryaspor 24 11 6 7 37 28 40 +9
6 Bandırmaspor 24 11 7 6 35 21 39 +14
7 Boluspor 24 11 7 6 23 24 39 -1
8 Çorum FK 24 11 8 5 39 25 38 +14
9 Gençlerbirliği 24 8 7 9 24 25 33 -1
10 Erzurumspor FK 24 8 7 9 23 21 30 +2
11 Keçiörengücü 24 8 10 6 23 30 30 -7
12 Manisa FK 24 6 8 10 27 25 28 +2
13 Ümraniyespor 24 7 11 6 26 36 27 -10
14 Şanlıurfaspor 24 5 11 8 16 28 23 -12
15 Tuzlaspor 24 6 13 5 23 40 23 -17
16 Adanaspor 24 7 15 2 20 38 23 -18
17 Altay 24 5 16 3 12 47 15 -35
18 Giresunspor 24 2 18 4 11 46 7 -35
Takım O G M B A Y P AV
1 Esenler Erokspor 25 19 4 2 59 21 59 +38
2 Van Spor FK 26 16 5 5 40 28 53 +12
3 Bucaspor 1928 26 14 3 9 35 15 51 +20
4 Yeni Mersin İdman Yurdu 26 14 4 8 38 18 50 +20
5 1461 Trabzon FK 25 14 5 6 47 23 48 +24
6 Ankaraspor 26 12 5 9 35 23 45 +12
7 Diyarbekir Spor 26 11 8 7 29 22 40 +7
8 Ankara Demirspor 25 11 11 3 31 30 36 +1
9 Karacabey Belediye Spor 26 8 9 9 23 23 33 0
10 Kırklarelispor 26 8 10 8 21 30 32 -9
11 Beyoğlu Yeniçarşıspor 25 9 12 4 26 28 31 -2
12 Hes İlaç Afyonspor 25 7 9 9 16 24 30 -8
13 Nazilli Belediyespor 26 9 11 6 30 40 30 -10
14 Serik Belediyespor 26 6 11 9 19 27 27 -8
15 Altınordu 25 5 11 9 26 27 24 -1
16 Kırşehir Futbol SK 26 5 15 6 25 48 21 -23
17 Zonguldak Kömürspor 25 5 13 7 24 44 19 -20
18 Adıyaman FK 26 3 18 5 17 42 14 -25
19 Bursaspor 25 3 15 7 15 43 13 -28
Takım O G M B A Y P AV
1 Kepezspor FAŞ 19 14 1 4 37 9 46 +28
2 Aliağa Futbol A.Ş. 20 13 0 7 35 11 46 +24
3 52 Orduspor FK 20 10 5 5 26 17 35 +9
4 Ayvalıkgücü Belediyespor 20 9 5 6 21 16 33 +5
5 K.Çekmece Sinopspor 20 9 6 5 31 19 32 +12
6 Edirnespor 19 9 6 4 33 17 31 +16
7 İnegöl Kafkas GK 20 8 6 6 22 22 30 0
8 Artvin Hopaspor 19 7 6 6 25 17 27 +8
9 Mardin 1969 Spor 20 7 9 4 22 22 25 0
10 Talasgücü Belediyespor 20 8 11 1 24 31 25 -7
11 Karabük İdmanyurdu Spor 20 7 10 3 16 30 24 -14
12 Kırıkkalegücü FK 19 5 10 4 11 23 19 -12
13 Gümüşhanespor 20 2 10 8 12 32 14 -20
14 Malatya Arguvanspor 19 2 13 4 9 28 10 -19
15 Tarsus İdman Yurdu 19 2 14 3 12 42 9 -30
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/03/2024 Kasımpaşa vs Sivasspor
 02/03/2024 MKE Ankaragücü vs İstanbulspor
 02/03/2024 Çaykur Rizespor vs Kayserispor
 02/03/2024 Hatayspor vs Fenerbahçe
 03/03/2024 Başakşehir FK vs Samsunspor
 03/03/2024 Pendikspor vs Konyaspor
 03/03/2024 Beşiktaş vs Galatasaray
 04/03/2024 Adana Demirspor vs Fatih Karagümrük
 04/03/2024 Alanyaspor vs Trabzonspor
 04/03/2024 Antalyaspor vs Gaziantep FK
 04/03/2024 Adana Demirspor - Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük ligde deplasmandaki son 12 maçında hiç kazanamadı  Adana Demirspor yenilmez
 04/03/2024 Adana Demirspor - Fatih Karagümrük Adana Demirspor ligdeki son 10 maçında hiç kazanamadı  Fatih Karagümrük yenilmez
 04/03/2024 Antalyaspor - Gaziantep FK Antalyaspor ligdeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Gaziantep FK yenilmez
 04/03/2024 Alanyaspor - Trabzonspor Alanyaspor ligde evindeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Alanyaspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/03/2024 Ümraniyespor vs Altay
 02/03/2024 Bodrum FK vs Eyüpspor
 02/03/2024 Tuzlaspor vs Keçiörengücü
 02/03/2024 Erzurumspor FK vs Kocaelispor
 02/03/2024 Sakaryaspor vs Manisa FK
 03/03/2024 Giresunspor vs Adanaspor
 03/03/2024 Göztepe vs Boluspor
 03/03/2024 Çorum FK vs Bandırmaspor
 04/03/2024 Gençlerbirliği vs Şanlıurfaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/03/2024 Yeni Mersin İdman Yurdu vs Esenler Erokspor
 02/03/2024 Altınordu vs Kırşehir Futbol SK
 02/03/2024 Ankara Demirspor vs Adıyaman FK
 02/03/2024 Ankaraspor vs Zonguldak Kömürspor
 02/03/2024 Beyoğlu Yeniçarşıspor vs Serik Belediyespor
 02/03/2024 Bursaspor vs Bucaspor 1928
 02/03/2024 Karacabey Belediye Spor vs 1461 Trabzon FK
 02/03/2024 Nazilli Belediyespor vs Kırklarelispor
 02/03/2024 Van Spor FK vs Hes İlaç Afyonspor
 02/03/2024 Van Spor FK - Hes İlaç Afyonspor Hes İlaç Afyonspor ligdeki son 7 maçında hiç kazanamadı  Van Spor FK yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/03/2024 Artvin Hopaspor vs Gümüşhanespor
 03/03/2024 Karabük İdmanyurdu Spor vs Edirnespor
 03/03/2024 K.Çekmece Sinopspor vs Aliağa Futbol A.Ş.
 03/03/2024 Malatya Arguvanspor vs Ayvalıkgücü Belediyespor
 03/03/2024 Talasgücü Belediyespor vs Kepezspor FAŞ
 03/03/2024 Tarsus İdman Yurdu vs Mardin 1969 Spor
 03/03/2024 52 Orduspor FK vs Kırıkkalegücü FK
 03/03/2024 Malatya Arguvanspor - Ayvalıkgücü Belediyespor Malatya Arguvanspor ligdeki son 10 maçında hiç kazanamadı  Ayvalıkgücü Belediyespor yenilmez
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI